• P
  • Prodavači - potravinářského zboží

Prodavači - potravinářského zboží

Zaměstnavatel: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
5. května 21
Nový Jičín

z: 2.3.2020
Nabízíme:
- práci ve stabilní české společnosti s více jak 20-letou tradicí na trhu, časově nenáročnou směnnost, volné některé víkendy v měsíci
- důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
- Prodloužení smlouvy na neurčito
Náplň práce: objednávky, prezentace, obsluha, administrativa obchodu
Požadujeme: aktivní přístup, sympatické proobchodní vystupování, samostatnost, spolehlivost, praxe v obchodu (výhodou).
Zaměstnanecké výhody: poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Kontakt: Vyoralová Denisa, telefonicky v pracovní dny od 08:00 do 15:00 hodin na č.: 725 591 119, písemně na e-mail: vyoralova@rabbit.cz

Kontaktní osoba: Denisa Vyoralová
Telefon: 725 591 119
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj