• P
  • skladník - prodejce

skladník - prodejce

Zaměstnavatel: Bi Esse Cz s.r.o.
náměstí J. A. Komenského 1076
Blatná

Zavedený velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem a osvětlením hledá
zodpovědného kolegu na pozici skladník-prodejce.
Náplň práce:
- manipulace, vyskladňování a přijímání zboží
- obsluha zákazníků, práce se čtečkou čárových kódů
Nabízíme:
- stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu
- stravenky v hodnotě 110,- Kč, možnost nákupu za zvýhodněné zaměstnanecké ceny
- jednosměnný provoz, jistota zaměstnání i pravidelné výplaty
- přátelský tým kolegů, kteří Vám budou nápomocni při zaučení
Požadujeme:
- výuční list - elektro obor výhodou
- příjemné vystupování, komunikativnost
VÝHODY: Stravenky, sleva na zaměstnanecké nákupy
KONTAKT: pouze e-mailem. Zasílejte svůj životopis na e-mail: zamestnani@biesse.cz

Kontaktní osoba: ŽIVOTOPIS
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj