• P
  • Prodejce dveří a podlahových krytin

Prodejce dveří a podlahových krytin

Zaměstnavatel: Stavební HP, s.r.o.
Obecní dvůr 433
Kolín

První kontakt:
Hladík Miloš, tel.: 777 724 668,
e-mail: hladik@dre-dvere.cz,
osobně: Obecní dvůr 433, Kolín, úterý 10 - 11 hod - s životopisem.

Po roce možné prodloužení na dobu neurčitou.

Náplň práce:
Prodej interiérových dveří a podlah
Profesionální reprezentace a propagace produktů
Udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky a získávání nových zákazníků
Zaměřování stavebních otvorů v terénu
Tvorba cenových nabídek
Objednávky zboží
Fakturace, reklamace.

Požadavky:
Vzdělání nejlépe ve stavebnictví
Praxe v oboru a zkušenosti s prodejem koncovému spotřebiteli výhodou
Prodejní dovednosti, příjemná komunikace, umění vyjednávat
Samostatnost a časová flexibilita
Znalost PC programu Office
ŘP sk. B
Životopis.

Nabízíme:
Kancelář v příjemném prostředí v centru Kolína
Pravidelná měsíční mzda s motivačním mzdovým ohodnocením dle výsledků práce
Seberealizace, možnost profesionálního školení
Nástup dle dohody.

Pracovní doba:
Po - Pá 8 - 16:30 hod.

Požadujeme
Jiné

Kontaktní osoba: Miloš Hladík
Telefon: 777 724 668
Pozice určená pro region: Středočeský kraj