• P 
  • P 
  • Obchodní zástupci 

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel: Monos Technology s.r.o.
Pod Zámkem 7
Čejkovice

Pracoviště: Farma pod Zámkem, Čejkovice. Vinařství je opravdu krásný a jedinečný obor a spolupráce s vinaři nám všem z obchodního oddělení přináší velké potěšení. Máme to štěstí, že sortiment Vinařského ráje se vyznačuje vysokou kvalitou, a to nám umožňuje zákazníkům pomáhat při zdokonalování jejich výroby a zároveň zkvalitňovat jejich výsledný produkt. Naší prioritou není prodat za každou cenu, ale naopak nabídnout takové řešení, které je pro vinaře optimální, šetrné a také ekonomicky přijatelné.
Oslovila tě naše filozofie? Tak na nic nečekej a jednoduše se nám ozvi! Počet spokojených zákazníků nám narůstá, proto potřebujeme rozšířit náš obchodní tým, abychom se o naše klienty mohli starat s maximální péčí.
Co se od obchodního konzultanta Vinařského ráje očekáváme? Vinařina je pojem, který ti není neznámý, a máš pocit, že by tě to moc bavilo. Znáš základní procesy výroby vína, možná se pouze potřebuješ doučit pár drobností (rádi tě zaškolíme). Nebojíš se komunikovat, s lidmi jednáš s respektem, jsi ochotný a máš důvtip. Umíš být bezprostřední a akční, máš příjemné vystupování. Považuješ se za týmového hráče! Máš vřelý vztah k PC (pracujeme především v Office a Helios Orange). Rád/a řídíš auto. Vedle češtiny se zvládáš domluvit také anglicky.
Tvou základní náplní bude: maximální starost o zákazníky, hledání nových obchodních příležitostí. Navazování a udržování dlouhodobých obchodních vztahů. Zpracování cenových kalkulací, příprava nabídek. Spolupráce na přípravě projektů. Pečlivá evidence zakázek, jejich realizace. Účetní administrativa (vystavování dokladů, fakturace apod

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
Obchodní zástupci
Kontaktní osoba: Robin Juřeník
Telefon: 606663774
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj