• P
  • Obchodní manažer/ka

Obchodní manažer/ka

Zaměstnavatel: Plastic Parts & Technology s.r.o.
Linhartice 127

NÁPLŇ PRÁCE:
- budete pečovat o stávající zákazníky
- vyhledávat nové zákazníky jak v ČR, tak i v zahraničí
- povedete obchodní jednání
- budete reprezentovat naší společnost
- tvořit cenové nabídky
- vyjednávat obchodní podmínky

POŽADAVKY:
Š nebo SŠ vzdělání (techn. směr nebo marketing)
- pokud máte zkušenosti s prodejem technických produktů, je to velkou výhodou
- měl/a byste mít zakl. znalost marketingových dovedností
- umění vyjednávat
- být technicky zdatný, orientovat se ve výkresové dokumentaci
- k práci na PC postačí znalost prostředí ve World, Excel, Power Point
- řidičský průkaz sk. B potřebujete na cesty k zákazníkům
- naši zákazníci komunikují v anglickém i německém jazyce, proto je znalost alespoň jednoho z těchto jazyků důležitá

NABÍZÍME:
- možnost podílet se na velkých projektech, např. na vývoji os. vozů světových značek
- moderní pracovní prostředí
- 5týdnů dovolené
- osobní přístup
- odpovídající fin. ohodnocení
- os. auto, PC a telefon i pro osobní využití
- jazykové kurzy NJ, AJ
- příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění
- 13. mzda
- firemní akce
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Kontaktní osoba: Šárka Luňáčková
Telefon: 702187634
Pozice určená pro region: Pardubický kraj