• FINANČNÍ REFERENTI PRO DEPOZITNÍ ÚČTY KLIENTŮ, POKLADNÍCI, ARCHIVÁŘI

FINANČNÍ REFERENTI PRO DEPOZITNÍ ÚČTY KLIENTŮ, POKLADNÍCI, ARCHIVÁŘI

Zaměstnavatel: Náš svět, příspěvková organizace
Pržno 239

C04 z:27/4/2020
Náplň práce:
* Finanční referent, pokladník:
- zajišťování pokladních služeb pro potřeby organizace včetně přijímání a vydávání peněz veřejnosti, styk s bankou v souvislosti se zajišťováním finanční hotovosti do pokladny
- ověřování výše platební povinnosti a vystavování předpisných, odpisných a přeúčtovacích platebních poukazů.
* Archivář:
- komplexní zajišťování spisové služby a předarchivní péče o dokumenty zahrnující utajované informace a údaje chráněné podle příslušných právních předpisů
- usměrňování a koordinace spisové služby včetně zpracování návrhů příslušných vnitřních předpisů (spisový řád).
Požadujeme:
- výpis z RT, zdravotní způsobilost, spolehlivost.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- po zapracování osobní příplatek, pružnou pracovní dobu, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na stravné - FKSP stravování, roční odměny, 25 dní dovolené.
Životopisy zasílejte do 20. 5. 2020 na e-mail: p.plucnarova@centrumprzno.cz

Kontaktní osoba: Petra Plucnarová
Telefon: 558 605 605
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj