• P 
  • P 
  • PRODAVAČ/PRODAVAČKA OBČERSTVENÍ V BUFETU 

PRODAVAČ/PRODAVAČKA OBČERSTVENÍ V BUFETU

Zaměstnavatel: Třinecké gastroslužby, s.r.o.
Dolní 3137

Osobní setkání možné po tel. domluvě, Karla Kozlovská tel.: 606 629 668 (volat Po-Pá 6:00-14:00 hod.) nebo e-mail: prostejov@gastrosluzby.cz. Místo výkonu práce: bufet ve firmě Strojírny Prostějov. Pracovní doba: 6:00-14:00 hod., po dohodě je možný i zkrácený pracovní úvazek.
Požadujeme: práce 3 roky výhodou, povinnost dodržování hygienických norem a technologických postupů.
Náplň práce: prodavač potravinářského zboží, prodej běžného bufetového sortimentu, občerstvení a prodej teplých jídel spojený s vychystáním na talíř zákazníkovi.
Nabízíme: vývojový plat, základní nástupní plat bude stanoven podle dovedností a samostatnosti, po ověření pracovních schopností převod smlouvy po dvou letech na dobu neurčitou, příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč/měsíc, 5 týdnů placené dovolené, mimořádné odměny, příspěvek na stravování, ochranné nápoje, poskytování rekondičně-rehabilitační péče, zaměstnanecký benefit na čerpání služeb z oblasti sportu, nákup zdravotních doplňků v hodnotě 3.700 Kč, nadstandardní příplatky za odpolední, noční směny a za práci o sobotách a nedělích, mimořádné odměny a podíly za hospodářské výsledky.

odpovědět
PRODAVAČ/PRODAVAČKA OBČERSTVENÍ V BUFETU
Kontaktní osoba: Karla Kozlovská
Telefon: 606 629 668
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj