• POKLADNÍK / POKLADNÍ FIREMNÍ ČERPACÍ STANICE NA ZKRÁCENÝ PP - BEZ NOČNÍHO PROVOZ

POKLADNÍK / POKLADNÍ FIREMNÍ ČERPACÍ STANICE NA ZKRÁCENÝ PP - BEZ NOČNÍHO PROVOZ

Zaměstnavatel: FALANX PATRON spol. s r.o.
Hradecká 415

Náplň práce: obsluha pokladního systému, práce s platebními kartami, finanční hotovostí
Požadujeme:
základní znalost práce na PC;
pečlivost;
zodpovědnost;
samostatnost;
bezúhonnost;
Nabízíme:
zkrácený pracovní poměr;
mzda 14 100,- Kč + odměny + příplatky;
pracovní poměr na dobu neurčitou;
dlouhodobou spolupráci;
zázemí stabilní společnosti;

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky;
kontaktní osoba: Mgr. Tomáš Faltejsek; tel.: 774 542 805;
e-mail: falanx.patron@seznam.cz
Pozice vhodná pro OZP

Kontaktní osoba: Tomáš Faltejsek
Telefon: 774 542 805
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj