• OBCHODNÍ ASISTENT/KA JUNIOR - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ POZICE PÍSEK

OBCHODNÍ ASISTENT/KA JUNIOR - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ POZICE PÍSEK

Zaměstnavatel: nanoSPACE s.r.o.
Vladislavova 250

ZKRÁCENÝ ÚVAZEK S VÝHLEDEM PLNÉHO PP.
Do nově vznikající kanceláři v Písku hledáme novou kolegyni či kolegu do týmu, který se stará o chod e-shopu nanoSPACE.
NanoSPACE je předním výrobcem nanovlákenných lůžkovin pro alergiky a distributorem nanotechnologických výrobků, včetně nano roušek a respirátorů.
Práci je možné částečně vykonávat z home office.
Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky prostřednictvím e-mailu, chatu a telefonu
- Komunikování s dodavateli a odběrateli
- Administrace vytvořených a stornovaných objednávek
- Příprava podkladů pro potřeby účetnictví
- Vystavování faktur pro zákazníky
- Odpovídání na dotazy na eshopu a na recenze na Heurece
- Řešení reklamací a stížností
Požadavky na pozici:
- Chuť pracovat, učit se novým věcem a pečlivost
- velmi dobré komunikativní dovednosti
- Samostatnost a zodpovědnost
- Dobrou znalost práce na PC (především EXCEL, Microsoft Word, znalost POHODA, Shoptet výhodou)
Velkou výhodou je:
- předchozí zkušenost s provozem e-shopu, produktovým managementem, zákaznickou podporou
- zkušenost s řešením reklamací či poprodejní podporou
- znalost některého cizího jazyka
Nečtěte dále, pokud:
- nemáte rádi lidi, jste sólisti, neláká vás práce v týmu
- neradi komunikujete
- nechcete se učit novým věcem, rozvíjet se a hledat nové cesty
Nabízíme:
- perspektivní a zajímavou práci ve stabilní a dynamické firmě,
- příjemné pracovní prostředí, přátelský tým
- možnost osobního i profesního růstu
- Flexibilní pracovní dobu, možnost práce z home office
První kontakt na email: lucie@nanoSPACE.cz NECHODIT NA UVEDENOU A

Kontaktní osoba: Lucie Konečná
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj