• P
  • Obchodní zástupce - prodejce zemědělských strojů

Obchodní zástupce - prodejce zemědělských strojů

Zaměstnavatel: AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.
Klostermanova 1258

Společnost AgroKonzulta se již více než 30 let zabývá prodejem strojů pro zemědělství, osiv, hnojiv, pesticidů a dalších potřeb pro zemědělce. Poskytujeme software pro výživu zvířat a působíme také v oblasti vzdělávání dospělých. Více o nás naleznete na www.agrokonzulta.cz.
Jako prodejce se budete zabývat prodejem strojů značky Horsch, Jeantil, Deutz-Fahr, Bobcat, Müthing, Kuhn, Siloking, Quivogne, Murska, Junkkari, Regent.

NÁPLŇ PRÁCE:
- prodej zemědělské techniky renomovaných značek
- aktivní a systematická práce v terénu se zákazníky
- získávání nových obchodních příležitostí
- spolupráce s dodavateli a občasné vzdělávací cesty do zahraničí (především Německo a Francie)
- předvádění strojů u zákazníků
- příkladná reprezentace společnosti
- účast na veletrzích a výstavních akcích

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Klostermanova 1258, 564 01 Žamberk + bydliště zaměstnance + konkrétní oblast Královéhradeckého a Pardubického kraje
SMĚNNOST: běžná pracovní doba, 1 směna
PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH: plný úvazek na dobu určitou na 1 rok (3 měsíce zkušební doba) s následným prodloužením na dobu neurčitou
HRUBÁ MĚSÍČNÍ MZDA: fixní mzda + prémie (předpoklad u dobrého prodejce je 30 000,-Kč a více)
NÁSTUP DLE DOHODY

POŽADUJEME:
- VŠ/SŠ vzdělání zemědělského/technického směru
- organizační a obchodní schopnosti
- schopnost dotahovat obchodní příležitosti a úkoly do zdárného konce
- časovou flexibilitu, samostatnost, profesionální vystupování
- aktivní přístup k událostem a změnám na trhu
- uživatelské ovládání PC a MS Office
- řidičský průkaz skupiny B, oprávnění skupiny T výhodou
- výhodou praktická

Kontaktní osoba: Jan Šeda
Telefon: 602 463 355
Pozice určená pro region: Pardubický kraj