• Prodejce technologie dojení De Laval - Východní Čechy - Pardubický a Královéhrad

Prodejce technologie dojení De Laval - Východní Čechy - Pardubický a Královéhrad

Zaměstnavatel: KLAS Nekoř a.s.
Nekoř 180

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nekoř č.p. 180, 561 63 Nekoř + cesty Východní Čechy - Pardubický a Královéhradecký kraj
NÁSTUP DLE DOHODY
POŽADUJEME:
- VŠ/SŚ nejlépe zemědělského nebo technického směru
- řidičský průkaz min. skupiny B - aktivní řidič
- dobré obchodní a komunikační schopnosti
- schopnost samostatné práce a rozhodování
- zodpovědnost a spolehlivost
- znalost zemědělské techniky
- základní ekonomické znalosti
- znalost práce na PC MS Office
- ochotu cestovat
- časovou flexibilitu
- znalost AJ nebo NJ výhodou
NÁPLŇ PRÁCE:
- prodej technologie dojení De Laval
- kontakt se zákazníky a péče o jejich spokojenost
- propagace uvedené značky De Laval
NABÍZÍME: firemní telefon, notebook, příspěvek na obědy, příspěvek na životní pojištění, sleva na produkty, věrnostní, odborný růst, motivující finanční ohodnocení s ohledem na výkon
KONTAKT: e-mailem kasperova@klas-nekor.cz

Kontaktní osoba: Jana Kašperová
Telefon: 602 444 951
Pozice určená pro region: Pardubický kraj