• P
  • NÁKUPČÍ s AJ

NÁKUPČÍ s AJ

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Do výrobní firmy hledám Specialistu nákupu. Máte zkušenosti z automotive prostředí a ovládáte plynně anglický jazyk?

Zašlete mi Váš strukturovaný životopis!

Co Vás čeká na této pozici?
- budete mít na starosti nákup přímých a nepřímých komodit
- management rizik nákupního procesu vč. rizik spojených s dodavateli
- zefektivnění vztahů se stávajícími dodavateli a jejich průběžná kontrola
- z hlediska administrativy uzavírání rámcových smluv a kooperace na reklamacích

Požadujeme
- SŠ vzdělání, ideálně technického směru
- AJ pro bezproblémovou plynulou komunikaci
- praxe z oblasti automotive (minimálně 3 roky)
- MS Office a SAP velkou výhodou

- 5 týdnů dovolené
- každoroční valorizace platu
- dotované závodní stravování
- pružná pracovní doba

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina