• P
  • Obchodní referent/ka - zahraniční obchod

Obchodní referent/ka - zahraniční obchod

Zaměstnavatel: PONY AUTO trend s.r.o.
Hranice 6

Náplň práce:
podpora obchodního týmu a zákazníků; zpracování poptávek, nabídek a objednávek v SAP; komunikace s kolegy z výroby technického zaměření; řešení nestandartních situací se zákazníky a dopravci.

Požadujeme:
orientace v automotive- výhodou; vzdělání nejlépe technického zaměření; AJ-pokročilá (vítána), RJ výhodou; velmi dobrá znalost MS OFFICE; vlastní iniciativa; preciznost; vnitřní motivace; sebediscipína; silná orientace na klienta; kultivovaný mluvený a písemný projev; ochota učit se novým věcem; schopnost pracovat v týmu.

Nabízíme:
intenzivní zaškolení; spolupráce na mezinárodních projektech; 2 dny na zotavenou nad rámec; home office; 100% pojištění při zahraničních služebních cestách; pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu; moderní technické vybavení(mobilní telefon, PC…).

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalni@pony.cz;
- telefonicky na čísle 581 616 109 - pan Ing. David Volek.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Ruština

Kontaktní osoba: David Volek
Telefon: 581 616 109
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj