• P
  • prodavač/ka lahůdek v Blovicích

prodavač/ka lahůdek v Blovicích

Zaměstnavatel: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Setecká 855

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Blovicích PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).
Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit. Rádi zaučíme i uchazečky a uchazeče bez předchozí praxe v oboru.
Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna, 1x za 14 dní směna v sobotu.
Náplň práce: Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu, Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu, Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách, Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti, Kontrola kvality a čerstvosti zboží, Dodržování hygienických zásad, Dodržování pravidel HACCP, Komunikace a obsluha zákazníků, Obsluha pokladny
Požadavky na kvalifikaci: Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední, Praxi s prodejem zboží, Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, Zodpovědný přístup k práci, Samostatnost, Zdravotní průkaz
Nabízíme: Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu, Práci ve stabilní české společnosti, Zajímavé finanční ohodnocení, Elektronické stravenky, Příspěvek na penzijní připojištění, Odměnu za práci o víkendech a svátcích, Slevové poukázky na nákup zboží, Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz, Odměna za výročí narození, Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let, Multisport karta, Zaškolení na prodejně
Sokolová Markéta Bc., tel.: 702233169, e-mail: sokolova@novak-mu.cz
Kontakt: Sokolová Markéta Bc., tel.: 702233169 (08:00 - 18:00 hod.), e-mail: sokolova@novak-mu.cz
osobně na adrese Setecká, 33

Kontaktní osoba: Markéta Sokolová
Telefon: 702233169
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj