• P
  • Obchodní manažer/ka prodejen s textilem

Obchodní manažer/ka prodejen s textilem

Zaměstnavatel: BELLITEX s.r.o.
Opatov 274

NÁPLŇ PRÁCE: odpovědnost v řízení několika obchodů s textilem, dohled a podpora prodavaček v našich prodejnách, cestování mezi obchody pro podporu prodeje a kontrolu operací, přímá a rychlá komunikace s vedením na nejvyšší úrovni pro poskytování denních zpráv o prováděných úkonech
POŽADAVKY: alespoň 2 roky zkušeností v prodeji nebo podobné pozici, schopnost vést ostatní zaměstnance, odpovědnost, spolehlivost a schopnost pracovat ve stresu, řidičský průkaz skupiny B, zájem o textilní módu výhodou
NABÍZÍME: hrubá mzda: od 20 000 Kč, bonus (nákup oblečení za velice zvýhodněnou cenu), firemní auto, notebook, telefon, nástup možný ihned, příjemné platové ohodnocení, firemní bonusy, skvělý kolektiv a mnoho dalšího
KONTAKT: telefonicky (PoPá 8-14h), e-mailem

Kontaktní osoba: Ahmad Hammoud
Telefon: 777 252 288
Pozice určená pro region: Pardubický kraj