• P
  • Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel: Talentor Advanced Search, s.r.o.
Vyšehradská 423/27
Praha 2

Náplň práce:

- obchodní zastoupení společnosti v oblasti kosmetických služeb
- plánování, organizace a marketing spojený s kurzy pořádanými společností
- získávání nových klientů
- komunikace s potenciálními studenty kurzů i stávajícími studenty
- online marketing (sociální sítě, google), branding
- prezentace produktového portfolia společnosti
- komunikace se zahraničním vedením společnosti (eng/rus)
- komunikace s účetní a recepční
- vystavování faktur, správa webu

Cíle:

V prvních 3 měsících byste měl(a):

- seznámit se s chodem společnosti, obchodním modelem a poskytovanými službami
- seznámit se s vizí a cíli společnosti
- zvládnutí úkolů spojených administrativou pozice

Cíle pro období prvního roku:

- nastavení marketingové strategie v rámci poskytování služeb
- maximalizace tržního podílu v oblasti permanentního make-upu v ČR
- naplnění potenciálu pobočky společnosti v Hradci Králové

Požadujeme
Požadavky:

- zkušenosti z oblasti obchodní činnosti
- zkušenosti s online i offline marketingem
- cílevědomost a odhodlání
- práce s MS Office na pokročilé úrovni
- anglický jazyk na komunikační úrovni, ruský jazyk výhodou
- manažerské zkušenosti výhodou
- zkušenost v oblasti poskytování kosmetických služeb výhodou

Nabízíme:

- různorodou práci v rámci dynamicky se rozvíjející společnosti
- samostatná a zodpovědná práce s velkým potenciálem pro další rozvoj
- možnost podílet se na smysluplné činnosti s částečným přesahem do charitativní oblasti
- atraktivní finanční ohodnocení
- pružná pracovní doba

Telefon: +420777730232
Pozice určená pro region: Praha