• P
  • Obchodní manažer

Obchodní manažer

Zaměstnavatel: BAEST Machines & Structures, a.s.
Černoleská 1930

Pracoviště Benešov
Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání - strojírenské výhodou
" praxe v oboru strojírenské výroby - výhodou
" znalost anglického / německého jazyka
" výborné obchodní dovednosti - přirozený talent pro obchod
" průbojné chování
" samostatnost, flexibilita, komunikativnost, zodpovědnost
" příjemný vzhled a vystupování

Náplň práce:
" marketingová, nabídková činnost v ČR a zahraničí
" příprava obchodních smluv
" zpracování podkladů pro fakturace zakázek
" spolupráce s ostatními oddělení při technickém vyjasňování zakázek

Nebízíme: 20 dní dovolené, odborný a kvalifikační růst, smluvní mzda, stabilizační odměny, příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 75 % částky veřejné dopravy (mimo MHD), možnost kvalitního stravování s finančním příspěvkem ve výši 55 %, možnost ubytování v podnikové ubytovně, mimořádné a cílové odměny dle kvality odvedené práce a pracovní aktivity, vitaminové balíčky, kondiční masáže, jazykové kurzy
První kontakt osobně, telefonicky 07:00 - 15:30 , e-mailem

Kontaktní osoba: Aneta Vytlačilová
Telefon: 722 711 200
Pozice určená pro region: Středočeský kraj