• ODBORNÝ PORADCE A OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PESTICIDY - OSIVA - HNOJIVA - KOMODITY

ODBORNÝ PORADCE A OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PESTICIDY - OSIVA - HNOJIVA - KOMODITY

Zaměstnavatel: AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.
Klostermanova 1258

Společnost AgroKonzulta se již více než 30 let zabývá prodejem pesticidů, osiv, hnojiv, strojů, komodit a dalších potřeb pro zemědělce. Poskytujeme software pro výživu zvířat a působíme také v oblasti vzdělávání dospělých. Více o nás naleznete na webových stránkách www.agrokonzulta.cz. Jako obchodní zástupce a poradce se budete zabývat nabídkou a odborným poradenstvím pro zákazníky v oblasti pesticidů, osiv, hnojiv a komodit.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Klostermanova 1258, 564 01 Žamberk + bydliště zaměstnance + oblast Královéhradeckého a Pardubického kraje
SMĚNNOST: běžná pracovní doba, 1 směna
PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH: plný úvazek na dobu určitou na 1 rok (3 měsíce zkušební doba) s následným prodloužením na dobu neurčitou dle dohody
HRUBÁ MĚSÍČNÍ MZDA: fixní mzda + prémie (předpoklad je 25 000,- Kč a více)
NÁPLŇ PRÁCE:
- prodej pesticidů, osiv a hnojiv, komodit
- aktivní a systematická práce v terénu a se zákazníky s orientací na:
- vyhledávání nových klientů ve svěřeném regionu
- agronomické poradenství u stávajících i nových klientů v oblasti doporučení pěstování plodin
- organizování polních pokusů a ukázek, reklama a propagace sortimentu
- spolupráce s úsekem logistiky ohledně objednání a dodání zboží
- příkladná reprezentace společnosti
POŽADUJEME:
- VŠ/SŠ vzdělání zemědělského/technického směru, specializace na ochranu rostlin a znalost problematiky zemědělství výhodou
- organizační a obchodní schopnosti
- schopnost dotahovat obchodní příležitosti a úkoly do zdárného konce
- časovou flexibilitu, samostatnost

Kontaktní osoba: Jan Šeda
Telefon: 602 463 355
Pozice určená pro region: Pardubický kraj