• P
  • PRODAVAČ / PRODAVAČKA SUŠENÝCH PLODŮ A OŘÍŠKŮ

PRODAVAČ / PRODAVAČKA SUŠENÝCH PLODŮ A OŘÍŠKŮ

Zaměstnavatel: A & P Company s.r.o.
Brněnská 1825

PRODAVAČ/-KA SUŠENÝCH PLODŮ A OŘÍŠKŮ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dohodou, dvousměnný provoz
Hledáme nového kolegu / kolegyni do prodejen s oříšky a sušenými plody do OC v HK.
- Požadujeme: nadšení a vstřícný přístup k zákazníkovi, samostatnost, spolehlivost, orientace na zdravý životní styl a zkušenosti s prodejem výhodou.
- Náplň práce : komunikace se zákazníkem, aktivní prodej, objednávky a doplňování zboží, péče o potraviny a úklid prodejny.
- Nabízíme : flexibilní pracovní dobu, dlouhodobé a stabilní zaměstnání,4 týdny dovolené, mzda 18000 + premie z prodeje
- V případě zájmu kontaktujte: Hniličková Lucie, tel.: 739 469 061, e-mail: Praha@vesela-veverka.cz

Kontaktní osoba: Lucie Hniličková
Telefon: 739 469 061
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj