• P
  • PRODAVAČ/PRODAVAČKA

PRODAVAČ/PRODAVAČKA

Zaměstnavatel: handy corp. s.r.o.
Anenská 4263

Nástup možný ihned. Kontaktní osoba Kolovrat Radek, tel.: 573 035 080 (volat mezi 8:00-16:00), e-mail: kolovrat@handycorp.cz, na pobočku je možné přijít osobně v době mezi 8:00-16:00
Společnost handy corp s.r.o., dodavatel spojovacího materiálu a kotevní techniky s dlouholetou tradicí, příjme na svoji pobočku v Prostějově prodavače/prodavačku.
Místo výkonu práce: Anenská 4236/25 (vedle Lidlu), 796 01 Prostějov - Drozdovice. Pracovní doba: plný úvazek, možnost zkráceného úvazku (vše na domluvě se zaměstnavatelem)
Otevírací doba provozovny: Po-Pá 7:00-17:00, So 7-11:30 (střídání krátkého a dlouhého týdne, dle rozpisu směn)

Náplň práce:
-prodej spojovacího materiálu
-obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb
-práce v programu MRP
-naskladňování zboží

Požadujeme:
-komunikativnost, pracovitost, zodpovědnost, flexibilita
-dobrý zdravotní stav
-znalost sortimentu není nutná, zaškolíme
-ochota učit se novým věcem
-základy PC - excel, word, internet

Nabízíme:
-zázemí rozvíjející společnosti, nová přehledná prodejna
-přátelské pracovní prostředí
-firemní společenské akce
-možnost osobního rozvoje prostřednictvím firemních školení
stravenky, poukázky na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, zaměstnanecké slevy, aj.

Kontaktní osoba: Radek Kolovrat
Telefon: 573 035 080
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj