• Prodavač/ka se specializací na úpravu a stříhání zvířat (psí salon)

Prodavač/ka se specializací na úpravu a stříhání zvířat (psí salon)

Zaměstnavatel: SUPER PET , a.s.
U Makra 123

Místo pracoviště:
- U Makra 123, Čestlice

Prvotní kontakt:
- e-mail: jirina@placek.cz

Upřesňující údaje:
Náplň práce:
Obsluha a poskytování odborných rad zákazníkům
Stříhání, koupání, trimování psů
Doplňování zboží a péče o vzhled prodejny a nabízená zvířata
Práce za pokladnou, práce s hotovostí

Otevírací doba: Po - Ne: 9 - 20hod
Pracovní doba: krátký /dlouhý týden

Kladný vztah ke zvířatům nutný

Požadujeme:
Chuť a schopnost prodávat
Komunikační dovednosti
Orientaci na zákazníka
Samostatnost, odpovědnost
Flexibilitu
Praxe v oboru vítána
Absolvování kurzu Péče o zvířata v zoo prodejnách a zájmových chovech výhodou
Absolvování kurzu stříhání a trimování psů
Praxe se stříháním, koupáním, trimováním psů výhodou

Nabízíme:
Zázemí moderní, stabilní a neustále se rozvíjející české společnosti
Práce v příjemném prostředí
Odpovídající platové ohodnocení
Zaměstnanecké výhody (tikety, sleva na firemní výrobky, výhodná cena chovatelského balení krmiv pro Vaše psy a kočky)
Možnost kariérního růstu a prodloužení pracovní smlouvy
Zaškolení přímo na prodejně
Možnost absolvování zoorekvalifikačního kurzu a kurzu pro prodej vyhrazených léčivých přípravků
Rekvalifikační kurz stříhání a trimování psů hrazený zaměstnavatelem
Práci v moderním psím salonu, klientelu z řad našich zákazníků

Kontaktní osoba: Jiřina Plačková
Pozice určená pro region: Středočeský kraj