• P
  • Obsluha bistra/prodavači

Obsluha bistra/prodavači

Zaměstnavatel: Martin Stummer
Jasenická 311

OBSLUHA BISTRA/PRODAVAČI
Požadujeme: potravinářský průkaz, bezúhonnost, kladný přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, smysl pro pořádek.
Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, dobré finanční ohodnocení, mzdu 22.500-25.000 Kč,
osobní prémie podle toho, jak se tobě a bistru povede, roční prémie, zaměstnaneckou slevu na stravování, pitný režim, firemní oblečení, práci ve stabilní rodinné firmě s tradicí.
Náplň práce: příprava rychlého občerstvení (tortilly, burgery, hot dogy, apod.), obsluha zákazníků, práce na registrační pokladně.
Pracoviště: Bistro Maty's u Kauflandu ve Vsetíně (ulice Jasenická 311).
První kontakt: telefonicky na čísle 774 043 429 nebo e-mailem na prace@gastrostummer.cz

Kontaktní osoba: .p. Malík
Telefon: 774 043 429
Pozice určená pro region: Zlínský kraj