• P
  • Prodavačka prodejny

Prodavačka prodejny

Zaměstnavatel: COOP Hořovice, Družstvo
Jana Žižky 390

Pozice: Prodavačka prodejny
Náplň: manipulace a naskladnění/vyskladnění zboží v obslužném úseku, práce na pokladně
Nástup: možný ihned
Mzda: 18 000 Kč-20 000 Kč
Požadavky: ideálně vyučení v oboru- praxe výhodou
Výhody? stravcenky v hodnotě 110 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, příspěvek na masáže, věrnostní a jubilejní odměny, odměny při životním a pracovním výročí, zaměstnanecké poukázky na nákup zboží, kvalitativní prémie aj.
Kontakt: Červenková Eva Mgr.Bc. DiS., tel.: 311 548 710, e-mail: e.cervenkova@coophorovice.cz, příp. osobně Po-Pá: 6:00-14:30 Hořovice
Místo výkonu: COOP Hořovice,
Jana Žižky č.p. 390
262 23 Jince

Požadujeme
Jiné

Kontaktní osoba: Eva Červenková
Telefon: 311 548 710
Pozice určená pro region: Středočeský kraj