• P
  • Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel: Natures Care CZ s.r.o.
Zámecká 73

pracoviště Střílky
- obchod s přírodní kosmetikou
- Náplň práce: plánování, tvorba a vyhodnocování promo akcí s B2B zákazníky, úzká spolupráce s grafikem a dalšími členy marketingového týmu. představení a uvedení novinek našim B2B zákazníkům, vyhledávání a oslovování nových zákazníků, organizace a účast na výstavách a veletrzích přibližně 2x až 3x do roka
- Požadavky: SŠ vzdělání, zkušenosti na obdobné pozici, znalost práce na PC (zejména Excel), ŘP B podmínkou (práce v kanceláři i v terénu), základní znalost AJ, schopnost psát texty o produktech, výhodou je znalost základů v účetním softwaru
- Benefity: flexibilní pracovní doba, možnost účastnit se mezinárodních veletrhů, profesionálně vybavené pracoviště, služební telefon, přístup do vzdělávací platformy Seduo, výrazné slevy na firemní produkty, každodenní zdravé wellness obědy ve firemní restauraci zdarma
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@naturescare.cz

Kontaktní osoba: Renata Trávníčková
Telefon: 773 628 873
Pozice určená pro region: Zlínský kraj