• P
  • NÁKUPČÍ

NÁKUPČÍ

Zaměstnavatel: PRECIOSA, a.s.
Brodek u Konice 13

Nástup po domluvě. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Zapletalová, tel. 737 220 396, e-mail: jarmila.zapletalova@preciosa.com. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. (možnost se i na pracovní době domluvit), Pracoviště: Brodek u Konice 13, okres Prostějov.
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou - obor ekonomika a podnikání, obchod a logistika výhodou, řidičský průkaz sk.B, znalost AJ nebo NJ na úrovni B2, počítačovou způsobilost, ekonomické a právní povědomí, znalost psychologie nákupu, spolupráci v týmu, flexibilitu, aktivní přístup a kreativitu.
Náplň práce: realizace nákupů v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů, vedení evidence dodavatelů včetně kontroly dodržování uzavřených obchodních podmínek, realizace a komunikace s dodavateli při řešení výběrových a reklamačních řízení, práce s interním systémem firmy (SAP), využití dalších komunikačních kanálů sloužících pro objednávání zboží, vytváření statistik výše objemu objednávek za dané období včetně kvantitativního a kvalitativního hodnocení jednotlivých dodavatelů, vedení účetních podkladů z realizovaných dodávek zboží a inventury, zadávání zakázek, administrativní činnosti (poptávka, objednávka, výrobní zakázka, dodávky, fakturace), správa webových stránek a firemních profilů na sociálních sítích a dalších marketingových aktivitách, spolupráce při obchodních jednáních.
Nabízíme: různorodou práci v sehraném kolektivu, příjemné pracovní prostředí ve firmě se zajímavým výrobním programem, možnost dalšího vzdělávání, kvalitní program zaškolení, bohatý baliček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, pracovní doba

NÁKUPČÍ
Kontaktní osoba: Jarmila Zapletalová
Telefon: 737220396
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj