• P
  • PRODAVAČ -KA MASA A UZENIN

PRODAVAČ -KA MASA A UZENIN

Zaměstnavatel: Řeznictví Tichý s.r.o.
Nákladní 2833

*KO: Slívová Andrea, tel.: obchod@reznictvi-tichy.cz

Požadujeme: čistý trestní rejstřík, potravinářský průkaz, praxi v prodeji potravin (praxe v prodeji
masa a uzeniny výhodou), vyučení v oboru prodavač/ka, nebo řezník výhodou, chuť do práce, dále aktivní přístup k práci, solidní vystupování, spolehlivost, dochvilnost a odpovědnost.

Nabídka: HPP se stabilním zázemím rodinné firmy, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou v případě spokojenosti obou stran, pracovní doba: 6 hodin (směna ranní, nebo odpolední), otevírací hodiny prodejny od 06:00 do 18:00 hod. Nástup možný ihned.

Pracovní náplň: obsluha zákazníků, příprava a prodej masa, uzenin, polotovarů a pečiva, doplňování zboží na prodejně, manipulace se zbožím, kontrola záruční lhůty a správnosti cen, manipulace s hotovostí, kasou a platebním terminálem, příjem zboží, skladování zboží a jeho kontrola, udržování čistoty prodejny a pracovních ploch další práce související s chodem prodejny.

Kontaktní osoba: Andrea Slívová
Telefon: obchod@reznictvi-tichy.cz
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj