• Obchodní zástupce Junior v oblasti odpadového hospodářství

Obchodní zástupce Junior v oblasti odpadového hospodářství

Zaměstnavatel: EFG Rapotín BPS SE
Jesenická 812

Jedná se o pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, 1 směna, pracovní doba od 7-15:30 hod..
Náplň práce: vyhledávání nových obchodních příležitostí a komunikace se zákazníky, analyzování a reporting obchodních výsledků, administrativní činnost (obnova stávajících smluv, tvorba a uzavírání nových smluv)
Požadavky: vzdělání ÚSV, práce vhodná pro absolventy SŠ a VŠ, ŘP sk."B", základní znalost práce na PC (Microsoft Office), samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, aktivní přístup k zadaným úkolůmm pečlivost, komunikační schopnosti.
Nabízíme: HM 29.000,-Kč, plný pracovní úvazek, pracovní doba od 7-15.30 hodin,vozidlo pro fiermní účely, mobilní telefon, PC
Zaměstnanecké výhody: stravenky, sportovní firemní akce, zázemí rozrůstající se společnosti v perspektivním oboru, nástup ihned
Kontakt: zasílání životopisu na e-mail. o.cerny@efg-rapotin.cz

Kontaktní osoba: Ondřej Černý
Telefon: 736138100
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj