• P 
  • P 
  • Regional Key Account Manager - Content 

Regional Key Account Manager - Content

Zaměstnavatel: Kiwi.com s.r.o.
Palachovo náměstí 797

První kontakt e-mailem.

Mise: Cestovní obsah je klíčovým aktivem Kiwi.com jako budoucího virtuálního globálního přepravce.
Posláním je umožnit nabídku veškerého cestovního obsahu ve smyslu plánů, tarifů a dostupnosti za nejlepších možných podmínek v daném okamžiku pro všechny druhy distribučních kanálů (B2B, B2C, B2B2C). Toho je dosaženo také vytvářením, rozvíjením a udržováním obchodních vztahů s partnery po celém světě.
Role Regional Key Account Manager se zaměřuje na komerční část vytváření a rozvoje.

Klíčové odpovědnosti:
- Zaměření nových potenciálních partnerů, vyjednávání a uzavírání obchodů. Možná účast na byznysových akcích za účelem zacílení a setkávání s novými partnery.
- Obchodní jednání se stávajícími partnery s cílem získat lepší obsah. Buď vyjednáváním lepších cen, nebo lepší odměny za prodej.
- Koordinování interních a externích snah o implementaci nových integrací za účelem jejich spuštění. To zahrnuje shromažďování materiálů potřebných pro implementaci, usnadnění komunikace mezi všemi zúčastněnými stranami při dodržení interních postupů a kontrolních seznamů - checklistů.
- Nastavení provozních (s týmem GDS) a finančních (reporting, fakturace) procesů s novými partnery, jejich údržba a průběžná optimalizace.
- Poskytování account management služeb definovanému portfoliu leteckých, rezervačních a letenkových partnerů (Airlines, Booking, Ticketing), jako jsou analýzy, reporty a čtvrtletní schůzky, aby se tato partnerství udržovala a rozvíjela.
- Reflektování všech obchodních aktivit v interních materiálech a nástrojích (CRM, nástroje pro reporti

odpovědět
Regional Key Account Manager - Content
Kontaktní osoba: Lenka Nejezchlebová
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj