• P 
  • P 
  • Hlavní nákupčí 

Hlavní nákupčí

Zaměstnavatel: Ing. Petr Švec - PENTA s.r.o.
Píšťovy 825

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Píšťovy 825, Chrudim nebo Radiová 1122/1, Praha.
NÁPLŇ PRÁCE: Definování strategie nákupu s ohledem na požadavky ostatních útvarů a finanční rozpočet. Návrh a implementace nákupní strategie. Komplexní řízení činností souvisejících s nákupními procesy uvnitř organizace. Vyhledávání úspor a optimalizace nákupních procesů. Nákupní marketing - analýza a průzkum trhu. Koordinace procesu vyhledávání nových dodavatelů. Výběrová řízení na dodavatele. Vyjednávání o cenách s dodavateli. Provádění auditu a stanovování ratingu dodavatelů/hodnocení kvality/. Udržování a posilování vztahů s dodavateli. Operativní management dodavatelů. Řešení reklamací v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů. Nastavování kontrolních mechanizmů/včasnost dodávek, kvalita, atp./. Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu Specialisty nákupu.
POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání v chemickém nebo přírodovědeckém oboru velkou výhodou, ale není podmínkou. Předchozí zkušenosti na pozici nákupčího podmínkou. Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti. Strategické uvažování a schopnost dotahovat věci do úspěšného konce. Aktivní přístup, samostatnost. Dobrá znalost AJ slovem i písmem, další jazyky vítány. MS Office-hlavně Excel a Word, Helios Orange/Inuvio. Řidičský průkaz B.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Zajímavá a pestrá pracovní činnost, flexibilní pracovní doba, zázemí stabilní české společnosti, telefon, notebook, atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů - stravenky, 23 dní dovolené a bonusový systém. Možnost kariérního postupu.

První kontakt učiňte prosím na níže uvedeném telefonním čísle n

odpovědět
Hlavní nákupčí
Kontaktní osoba: Dagmar Doležalová
Telefon: 469 660 726
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj