• P 
  • P 
  • OBCHODNÍ ZÁSTUPCI 

OBCHODNÍ ZÁSTUPCI

Zaměstnavatel: TENA EDM s.r.o.
Českobratrská 4279

Životopisy zasílat na e-mail: kariera@tenaedm.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. (možné se na pracovní době domluvit). Pracoviště: Českobratrská 4279, Prostějov.
Požadujeme: USO s maturitou, znalost AJ/NJ výhodou, znalost vybraných postupů systému managementu kvality v rozsahu vykonávané práce, znalost výrobních a organizačních směrnic (technická dokumentace apod.), znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, schopnost samostatné práce, ochota učit se nové věci, ochota cestovat k zákazníkům, svědomitost, odpovědnost, flexibilita, technické myšlení, smysl pro pořádek, loajálnost vůči firmě.
Náplň práce: analyzovat současnou obchodní rovinu společnosti, podílení se na správě zákazníků, hledání nových obchodních příležitostí a upevňování s nimi vztahovou rovinu, podílení se na řešení vzniklých problémů, podílení se na plnění obchodních plánů společnosti.
Nabízíme: pravidelnou mzdu, odměny, možnost kariérního růstu v mladé perspektivní společnosti, příjemné pracovní prostředí, příspěvek na dopravu, služební vozidlo, telefon, PC.

odpovědět
OBCHODNÍ ZÁSTUPCI
Kontaktní osoba: Kariera@tenaedm.cz
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj