• P
  • Obchodní asistent - Versino CZ – Pardubice

Obchodní asistent - Versino CZ – Pardubice

Zaměstnavatel: Versino CZ, s. r. o.
S. K. Neumanna 1220

Mezi hlavní zodpovědnost obchodního asistenta patří příprava podkladů a vedení obchodní administrativy pro obchodního zástupce Versino CZ. Dále pak sledování ceníků a podmínek hlavních dodavatelů Versino CZ včetně údržby kalkulací a ceníků řešení a služeb Versino CZ.

Obchodní asistent Versino CZ – Pardubice

Náplň práce:
- Příprava nabídek na základě podkladů od obchodního zástupce
- Zajišťování komunikace a zpětné vazby se zákazníky
- Správa a údržba ceníků
- Spolupráce na tvorbě a přípravě kampaní
- Aktualizace údajů v databázích CRM
- Doplňování katalogu řešení Versino CZ
- Příprava podkladů pro obchodní prezentace řešení Versino CZ
- Průběžné sledování obchodních a produktových informací od hlavních dodavatelů a jejich zpracování pro účely vlastní komunikace Versino CZ

Požadavky:
- SŠ/ VŠ
- Orientace v oboru podnikových informačních systémů, souvisejících řešení a služeb
- Microsoft Office uživatelská znalost
- Dobré komunikační schopnosti
- Aktivní znalost anglického jazyka
- Schopnost práce v týmu
- Zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, samostatnost
- Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:
- Zajímavou práci v dynamickém oboru s možností osobního růstu
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
- Možnost dalšího školení a vzdělávání
- Příspěvky na stravování
- Příspěvky na důchodové pojištění

Platové ohodnocení:
- Junior: 30 - 35 000 Kč včetně osobního ohodnocení

Pokud Vás naše nabízená pozice zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis na email: info@kmosek.com. Mgr. Petr Kmošek – HR Interim manager. Těšíme se na

Kontaktní osoba: Petr Kmošek
Telefon: 605733267
Pozice určená pro region: Pardubický kraj