• P 
  • P 
  • Obchodník/ce po telefonu s vynikajícími prezentačními schopnostmi 

Obchodník/ce po telefonu s vynikajícími prezentačními schopnostmi

Zaměstnavatel: Smart Connections s.r.o.
8. května 3253

Hledáme dalšího aktivního kolegu/kolegyni s velkým nasazením a chutí dosahovat vynikajících obchodních výsledků při prodeji inzerce
Náplň práce: Oslovování společností prostřednictvím telefonu nebo formou meetingu na zoom či MS Teams platformě. Jedná se o prodej inzerce novým i stávajícím klientům, kterým pomáháme radit, jak svou firmu zviditelnit prostřednictvím reklamy v kvalitním časopise, který má unikátní cílovou skupinu čtenářů.

Požadujeme: Měl/a byste mít alespoň SŠ vzdělání a ideálně roční praxi s aktivním prodejem po telefonu, komunikační a aktivní znalost anglického jazyka. Důležitá je schopnost přistupovat ke klientům se zájmem, naslouchat a velmi dobře přemýšlet nad nejlepším řešením dané obchodní situace, uvažovat logicky a přirozeně. Nutná základní znalost práce na počítači.

Nabízíme: Fixní plat (paušál) + provize z uskutečněných obchodů, neomezený růst provizí. Možnost profesního růstu a osobního rozvoje. Stabilní zázemí společnosti s moderně vybaveným pracovištěm, která je na trhu 10 let. Velmi atraktivní finanční ohodnocení závislé na kvalitě odvedené práce. Prac. doba 8-16.00. Kontakt: e-mailem.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
Obchodník/ce po telefonu s vynikajícími prezentačními schopnostmi
Kontaktní osoba: Markéta Vondálová
Telefon: 588288360
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj