• P
  • Obchodní zástupce / manažer

Obchodní zástupce / manažer

Zaměstnavatel: Zuzana Tomanová
T. G. Masaryka 128

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: T. G. Masaryka č.p. 128, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
VÝŠE MZDY: od 30 000 Kč do 60 000 Kč po zapracování + flexibilní složka
NÁPLŇ PRÁCE:
Jsme stabilní firma na trhu, která pracuje s financemi a hledáme aktivní nadšence, kteří budou řešit portfolia klientů naší společnosti a pečovat o ně. Dále se po zaučení budou aktivně podílet na rozšiřování našeho týmu.
POŽADUJEME:
- dobré komunikační dovednosti
- bezúhonnost
- ŘP skupiny B
NABÍZÍME: práci ve společnosti se silným kapitálem, schůzky zajištěné naším callcentrem, propracovaný školící systém, nadprůměrné ohodnocení, velký potenciál kariérního růstu díky rychlému rozvoji společnosti, zázemí centrální kanceláře nebo možnost home office
KONTAKT: v případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na email kpprace@seznam.cz

Kontaktní osoba: Zuzana Tomanová
Pozice určená pro region: Pardubický kraj