• OBCHODNÍ MANAŽER/KA PRO UKRAJINU - Kontakt: telefonicky (7:00-15:30 hod.), e-ma

OBCHODNÍ MANAŽER/KA PRO UKRAJINU - Kontakt: telefonicky (7:00-15:30 hod.), e-ma

Zaměstnavatel: TEDOM a.s.
Masarykova 1436

Náplň práce: aktivní prezentace výrobků společnosti ve svěřeném regionu, jednání s obchodními partnery a klienty v ČR i v zahraničí, vyhledávání nových obchodních příležitostí, příprava cenových nabídek,a udržování databáze nabídek, zpracování objednávek a příprava podkladů pro uzavření obchodní smlouvy, podpora stávajících obchodních partnerů, zastupování společnosti na mezinárodních i národních výstavách. Požadujeme: základní orientace v energetice (kogenerace, energetické zdroje), základní orientace v technické dokumentaci, aktivní znalost ruštiny a ukrajinštiny slovem a písmem, základní znalost angličtiny, znalost Microsoft Office, ŘP sk. B, ochota cestovat do zahraničí, spolehlivost, komunikativnost, schopnost práce v týmu, aktivní přístup. Po roce možnost pracovní smlouvy na dobu neurčitou, mzda od 35.000,- Kč. Nabízíme: elektronické stravenky 100.- Kč/den, dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna. Kontakt: telefonicky (7:00-15:30 hod.), e-mailem.

Kontaktní osoba: Jana Michalová
Telefon: 953311004
Pozice určená pro region: Středočeský kraj