• P
  • Prodavač/ka

Prodavač/ka

Zaměstnavatel: Oldtimer Cafe, s.r.o.
Štefánikova 220

z.: 2.2.2021 a: 3.5.2021
Hledáme sympatickou a milou osobu do obchůdku s látkami, galanterií, tvořivým materiálem a spoustu hezkých dekorací.
Náplň práce:
- prodej vln, přízí, galanterie,potřeb pro pletení a ruční práce, dekorace
- komunikace se zákazníky,
- příjem a vybalení zboží v prodejně,
- péče o vzhled obchodu, aranžování
Požadujeme:
- milá a vstřícná komunikativní osobnost,
- záliba v pletení, háčkování a šití výhodou,
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.
Nabízíme:
- práci prodavačky v galanterii s potřebami k pletení a háčkování,
- možnost HPP i částečného úvazku formou brigády,
- nástup možný od 1.4.2021
- práci v příjemném prostředí stabilní společnosti,
- možnost slev na prodávané zboží pro interní pracovníky.
Zaměstnanecké výhody: možnost slev na prodávané zboží
Kontaktní osoba: Ing. Veronika Berková, telefonicky kontakt na čísle 777127712, e-mailem berkova.veronika@centrum.cz

Prodavač/ka
Kontaktní osoba: Ing. Veronika Berková
Telefon: 777 127 712
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj