• P
  • NÁKUPČÍ/SOURCING MANAGER

NÁKUPČÍ/SOURCING MANAGER

Zaměstnavatel: TIPA,spol. s r.o.
Sadová 2749

*KO: Eva Rychtárová, email: eva.rychtarova@tipa.eu, životopis a motivační dopis zasílejte v českém a anglickém jazyce.
Požadavky:
- zájem o elektroniku a nové trendy
- minimálně SŠ vzdělání v oboru elektro nebo elektronika zálibou, praxe na obdobné pozici
- ovládání MS Office - zejména Excel, Word, znalost Helios Orange výhodou
- znalost AJ úrovně B2
-komunikativnost, samostatnost, příjemné vystupování, analytické myšlení, velmi dobré vyjednávací schopnosti, týmový hráč
- řidičský průkaz skupiny B, ochota služebně cestovat
Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení, práci ve stabilní a zavedené firmě, aktivní účast na rozvoji firmy, prostor k seberealizaci
- služební telefon, notebook, 20 dní dovolené, vzdělávací kurzy, osobní rozvoj
Náplň práce:
- nákup zboží v zahraničí (hlavně SMART Home, televizory, IoT produkty) - od prvotní myšlenky, přes analýzu trhu, vyjednávání s dodavateli až po uvedení výrobku na trh
- vyhledávání nových potencionálních dodavatelů ve světě
- zavádění nových produktů na trh, vytváření popisů produktů, sledování a optimalizace úrovně skladových zásob, testování produktů, aktivní komunikace v rámci firmy

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Eva Rychtárová
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj