• P
  • Obchodní manažer/ka elektro

Obchodní manažer/ka elektro

Zaměstnavatel: TC servis, s. r. o.
tř. Tomáše Bati 1845

ND
Náplň práce: prezentace služeb společnosti v oblasti elektromontážních prací a v oblasti výstavby optických sítí, vyhledávání obchodních příležitostí v rámci ČR, péče o stávající zákazníky, příprava obchodních nabídek a prezentací pro výběrová řízení, aktivní oslovení nových zákazníků a samostatné řízení obchodních případů, zodpovědnost za plnění obchodních plánů
Požadujeme: SŠ vzdělání obchodního nebo technického směru směru. Přehled o trhu elektromontážních prací a výstavby optických sítí. Znalost MS Office. Výborné komunikační a prezentační schopnosti, příjemné a jisté vystupování. Samostatnost a spolehlivost. Dobrou znalost ANJ. Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme: perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti. Profesionální přístup - možnost profesního rozvoje a růstu. Možnost seberealizace a účast na zajímavých českých i mezinárodních projektech. Příjemné pracovní prostředí a mladý pohodový kolektiv. Motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity. Osobní vůz, notebook, telefon, domácí připojení k internetu zdarma. 13.plat. Pružná pracovní doba

Kontaktní osoba: Petra Mihálová
Telefon: 777 707 842
Pozice určená pro region: Zlínský kraj