• P
  • Obchodní zástupci

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel: OILSEED s.r.o.
Karla Engliše 3219

Společnost Oilseed s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu sídlícího v Rusku, a v České republice působí od r. 2017. V současné době patří k největším exportérům českého máku do zahraničí, a dále se věnuje zpracování a dodavatelské činnosti suchých skořápkových plodů a sušeného ovoce. V poslední době se firma také zabývá výrobou kvalitních produktů bez zbytečných přísad v té nejčistší možné podobě jako je RAW, NATURAL, BIO.

Společnost má svůj vlastní zpracovatelský závod ve Středních Čechách a kanceláře v Praze, kde také bude sedět nová posila týmu, a to Obchodník s ořechy & sušenými plody.

Náplň práce:
o velkoobchodní zahraniční prodej ořechů a sušených plodů
o aktivní vyhledávání a akvizice nových zákazníků - balírny, potravinářské distribuční firmy
o vytvoření obchodní sítě ve svěřené lokalitě - východní Evropa
o prezentace portfolia, tvorba obchodních nabídek a plánů dodávek
o komunikace a servis zákazníků telefonicky, emailem i osobně
o příprava smluv, zodpovídání dotazů, řešení reklamací, splatností
o komunikace se skladem a logistikou

Požadujeme:
o min. 2 roky praxe s obchodem potravin či potravinářských komodit (ořechy a sušené plody velkou výhodou!)
o VŠ vzdělání obchodního směru, příp. SŠ vzdělání s min. 10 lety praxe v obchodu
o zkušenosti s prodejními kanály jako balírny, potravinářské distribuční firmy
o AJ na komunikativní úrovni podmínkou, RJ na komunikativní úrovni velkou výhodou!
o prodejní dovednosti, umění vyjednávat, energická a komunikativní osoba
o profesionální a proaktivní přistup, chuť vydělávat - provize z prodeje
o pokročilý uživatel PC -

Kontaktní osoba: Petra Dudková - HR Manager
Telefon: +420 604 609 609
Pozice určená pro region: Praha