• P
  • Obchodní referent/ka

Obchodní referent/ka

Zaměstnavatel: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Nádražní 401

Pracoviště: Trhový Štěpánov
Náplň práce: fakturace zákazníkům, správa ceníků zákazníků, příjem objednávek a jejich kontrola, reporting obchodu - obratů, reklamací, vyhodnocení akcí, další ukazatele, práce se systémem EDI, evidence obalů a sald obalů.
Požadavky: dokončené minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, nadstandardní práci na PC, analytické schopnosti, vysoká úroveň komunikativnosti a příjemné vystupování, orientace na zákazníka, schopnost pracovat v kolektivu, vhodné pro absoventy
Nabízíme: motivační finanční ohodnocení 25-30 tis. Kč po zapracování, flexibilní pracovní dobu - možnost zkráceného úvazku, zaučení znalosti fungování firmy v reálných podmínkách trhu a získání zajímavé pestré praxe, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování, firemní wellness centrum a rekreační zařízení
Kontakt: František Herout, strukturované životopisy a motivační dopis posílejte na herout@rabbit.cz

Kontaktní osoba: František Herout
Telefon: 601 569 936
Pozice určená pro region: Středočeský kraj