• P
  • Prodejce nových a ojetých vozů

Prodejce nových a ojetých vozů

Zaměstnavatel: Auto - Poly spol. s r.o.
Novohospodská 148

Pozice: Prodejce nových a ojetých vozů
Požadavky:
Řidičský průkaz nejméně skupiny B - aktivní řidič, organizační schopnosti, práce s PC, komunikační schopnosti, schopnost řešit problémové situace, obchodní dovednosti, profesionální vystupování, důslednost a preciznost, znalost Aj nebo Nj vítána.
Upřednostňováni zájemci s praxí v oboru.
Pracovní náplň:
komunikace se zákazníky, administrativa spojená s prodejem vozů
Nástup možný dle dohody. Mzda: 25 000,- až 37 000,- Kč ( dle výkonu střediska )
Kontakt: Brož Jiří Ing., tel.: 724 557 261, e-mail: jbroz@auto-poly.cz
Místo výkonu práce: Auto - Poly spol. s r.o. provozovna Příbram, Novohospodská č.p. 148,
Příbram IX

Požadujeme
Jiné
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Kontaktní osoba: Jiří Brož
Telefon: 724 557 261
Pozice určená pro region: Středočeský kraj