• P
  • prodavač/ka autodílů

prodavač/ka autodílů

Zaměstnavatel: AUTOELEKTRIKA Kroměříž, s.r.o.
Kojetínská 1247

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: Aktivní prodej autodílů, tj. poskytnout zákazníkovi kvalitní servis, týkající se výběru dílů, dle jeho potřeby a finančních možností. Práce na atraktivním vzhledu prodejny a její rozvoj. V případě potřeby záskok na pozici ranního třídění, kontroly a rozvozu zboží našim zákazníkům.
- Požadujeme: vyučení, praxe v oboru nebo vzdělání v oboru výhodou, uživatelské znalosti práce s PC, řidičský průkaz skupiny B, zájem o obor, aktivita, spolehlivost a zodpovědnost, vstřícné jednání
- Nabízíme: fixní mzda + odměny, nástupní mzda 21.000 Kč, po zapracování se finanční ohodnocení zvyšuje, PD Po-Pá (8:00-17:00 hod. nebo 5:00-14:00 hod.), zaměstnanecké slevy na prodávané zboží, možnost užívání firemního vozidla i příspěvek na dopravu
- Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: romandolezelaekm@seznam.cz.

Kontaktní osoba: Roman Doležel
Pozice určená pro region: Zlínský kraj