• P
  • Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel: Hilding Anders Česká republika a.s.
Roztoky u Jilemnice 215

místo výkonu práce: Česká republika

Jsme přední výrobce matrací, postelí, roštů, lůžkovin a ostatního příslušenství pro zdravé spaní na českém trhu. Do našeho stabilního obchodního týmu hledáme nového kolegu, kolegyni na pozici obchodní zástupce.

Požadujeme: aktivní znalost Excel a PowerPoint, aktivní znalost alespoň jednoho cizího jazyka (Aj, Nj), obchodního ducha, výborné komunikační schopnosti (schopnost argumentace), aktivní, kreativní a pozitivní přístup k svěřeným úkolům, samostatnost, dynamičnost a flexibilitu.

Náplň práce: vyhledávání nových zákazníků a vyjednávání podmínek spolupráce, udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky, marketingová podpora. Plnění stanovených cílů - reporting, mapování situace na trhu. vytváření cenových nabídek.

Nabízíme: zázemí a podporu nadnárodní společnosti, práci v přátelském týmu, služební automobil (i pro soukromé využití), telefon a notebook.

Možnost nadprůměrného výdělku (základní plat + motivující bonusové ohodnocení v závislosti na výkonu). Možnost seberealizace, rozvoj obchodních dovedností.

kontakt: e-mailem

Kontaktní osoba: Konečný
Pozice určená pro region: Liberecký kraj