• P 
  • P 
  • obchodní zástupce 

obchodní zástupce

Zaměstnavatel: ARENIS s.r.o.
Tyršova 158

Kdo jsme:
Jsme firma zabývající se poskytováním internetu. pod hlavním brandem Internet Hned.
Baví nás technologie, rádi je testujeme a nasazujeme v naší síti. Přestože své služby nabízíme již více jak 17 let, stále si držíme otevřenou atmosféru startupu. V posledních letech jsme se výrazně rozšířili, a tak mezi naše značky patří kromě Internet Hned také Radynet, ITexpres, KompletNet, ale třeba i Holnet.
Co tě čeká: Dosahování prodeje našich služeb a zvyšování počtu zákazníků, Spolupráce s již získanými zákazníky a využívání prodejních příležitostí, Obchodní a marketingové aktivity
Jaké znalosti a dovednosti potřebuješ: Prodejní zkušenosti a vyjednávací schopnosti, Nadšenost a komunikativnost se znalostí obchodní matematiky, Zájem o IT technologie a touha učit se, Motivaci a příjemné vystupování. Řidičský průkaz sk. B.
Výhodou bude, pokud budeš: Prostě srdcař, Používat selský rozum :)
Co můžeme nabídnout: Nadstandardní platové ohodnocení, na HPP nebo OSVČ, Přátelské prostředí založené na otevřenosti, neformálních vztazích a týmové práci, 5 týdnů dovolené, možnost Sick day, Služební telefon včetně neomezeného volání, notebook, po zapracování možnost služebního auta, Pravidelný růst platu, Vánoční prémie formou 13. platu, Pořádáme firemní akce, školení, vzdělávací akce, večírky, teambuildingy, zkrátka se nenudíme :)
Požadavky: Minimální vzdělání: SŠ s maturitou

Životopisy s motivačním dopisem pošli na e-mail: kariera@internethned.cz

odpovědět
obchodní zástupce
Kontaktní osoba: Lukáš Křupka
Telefon: 608 753 753
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj