• P
  • Obchodní zástupce pro okres Vsetín

Obchodní zástupce pro okres Vsetín

Zaměstnavatel: BEplan finanční plánování s.r.o.
Zašovská 750

Náplň práce
realizace obchodních jednání s klienty na základě sjednaných schůzek našim firemním call centrem
péče o klienty, konzultace, obchodní prezentace, zpracovávání obchodních nabídek
drobná administrativa
práce s interním systémem
kariérní růst

Požadujeme
uživatelská znalost práce na PC
čistý trestní rejstřík
logické myšlení
řidičský průkaz skupiny B
dobré komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost
flexibilitu a příjemné vystupování
minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

Nabízíme
podrobné zaškolení kolegy s několikaletou praxí
finanční podporu v začátcích
týdenní přidělení schůzek z našeho call centra (zdarma)
zázemí moderních kanceláří
školení na měsíčních bázi v nejrůznějších oblastí finančního trhu
společné firemní dovolené a akce
ov. 8.10.

Kontaktní osoba: Vladimír Dobeš
Pozice určená pro region: Zlínský kraj