• P 
  • P 
  • Obchodník - prodejce - obchodní zástupce m/ž 

Obchodník - prodejce - obchodní zástupce m/ž

Zaměstnavatel: ARTURE Art & Nature s.r.o.
U Pískovny 376

Zveme Vás do týmu Arture! Hledáme nového člena naší rodiny, který se nebojí ukázat svůj obchodní potenciál a vášeň pro design a výtvarnost. Tato pozice není pouze o prodeji - je to o vytváření zážitků a způsobu, jakým můžete ovlivnit, jak lidé vidí a žijí s naším sortimentem.

Co Vás čeká:

Obchodník, Týmový Hráč, Kreativec: Vítejte v našem světě, kde budete mít možnost nejen prodávat na prodejně, ale také týmově spolupracovat na internetovém prodeji celého našeho sortimentu.

Kolekce, Kreativita, Design: Pokud máte zálibu v bytových dekoracích a výtvarné představivosti, jste tím pravým člověkem pro nás. Své nápady a smysl pro design můžete uplatnit při aranžování zboží a vytváření inspirativních kolekcí.

Vstřícnost a Pracovitost: Hledáme pracovitého člověka, který září příjemným vystupováním. S chutí se pustíte do práce a vaše energie bude cítit každý, kdo vkročí do našeho prostoru.

Rozmanitost sortimentu: U nás to není jen o dekoracích! Máme široký sortiment, který zahrnuje oděvy, zbraně a střelivo. Každý den bude jiný a výzvy nikdy nebudou chybět.

Co Vám nabízíme:

Provize z Vašeho Prodeje: Vaše tvrdá práce a nadšení budou odměněny provizí z objemu prodeje. Vaše úsilí se mění přímo na Váš úspěch.

Inspirativní Prostředí: Pracovat budete ve výjimečném prostředí, které vám umožní rozvinout vaši kreativitu a získat nové zkušenosti.

Růst a Rozvoj: U nás máte možnost neustále se zlepšovat a růst, ať už jde o obchodní dovednosti nebo tvůrčí myšlení.

Připojte se k nám a buďte součástí Arture! Máme pro Vás otevřené dveře do světa plného příležitostí a inspirace. J

Požadujeme
Jiné

odpovědět
Obchodník - prodejce - obchodní zástupce m/ž
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj