• P
  • Team leader prodejní kanceláře (makléř/ka)

Team leader prodejní kanceláře (makléř/ka)

Zaměstnavatel: Perfecta,spol. s r.o.
Čechova 2123

Pracoviště: Benešov
Náplň práce: aktivní prodej bytů v rámci našich projektů a kompletní klientský servis; budeš se podílet na přípravě nových projektů; spolupráce na vytváření marketingové strategie a kampaně v přiděleném projektu s interním Sales/ Marketing týmem nebo externími agenturami
Požadujeme: ukončené SŠ/VŠ vzdělání; zkušenost s prodejem bytů/domů u developera nebo v realitní kanceláři, případně jiná praxe v office; příjemné vystupování a pro-klientský přístup; znalost MS Office; CZ rodilý/á mluvčí; smysl pro organizaci administrativy
Nabízíme: roční bonus; příspěvek na oběd; podpora vzdělávání; sick days a home offices; firemní notebook a firemní telefon - iphone; ipad; 25 dnů dovolené; reprezentativní vlastní prodejní kancelář
Předchozí zkušenosti vítány
První kontakt: telefonicky (8 - 16 hod), e-mailem

Kontaktní osoba: Kateřina Hrušková
Telefon: 724 023 683
Pozice určená pro region: Středočeský kraj