• P
  • OBCHODNÍ MANAŽER

OBCHODNÍ MANAŽER

Zaměstnavatel: ARTGLASS s.r.o.
Smetanova 1659

Náplň práce: správa a komunikace se stávajícími klienty, akvizice nových zákazníků, prezentace společnosti a výrobků při jednání s klienty, administrace spojená s činností, zadávání dat do firemního CRM systému, úzká spolupráce s dalšími odděleními.

Požadujeme: min. středoškolské vzdělání, znalost AJ na komunikativní úrovni+další jazyk výhodou, schopnost samostatného rozhodování, analytické myšlení, výborné prezentační a komunikativní dovednosti, příjemné vystupování, proaktivní přístup, řidičský průkaz sk.B .

Nabízíme: zajímavou práci v české exportní společnosti, seriozní přístup, jednosměnný provoz, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, zahraniční cesty

Kontakt: e-mailem, telefonicky od 7:00 do 15:30 hodin 724 039 225.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Marcela Musilová
Telefon: 724 039 225
Pozice určená pro region: Liberecký kraj