• P
  • Obchodní referent/ka - koordinátor/ka zakázek

Obchodní referent/ka - koordinátor/ka zakázek

Zaměstnavatel: NHKZ Steel s.r.o.
Lázeňská 557

Popis pozice:
- Koordinace zakázek (objednávání materiálu, koordinace výroby, vedení skladu, vystavování faktur)
- Ranní směna, pracovní doba je 7:00-15:30, lze přizpůsobit dojíždění

Požadavky:
- Vzdělání v elektro oboru nebo strojním podmínkou
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Zručnost, pečlivost, samostatnost
- Řidičský průkaz "B" - podmínkou
- Znalost anglického jazyka - komunikace se zahraničními dodavateli
- Znalost práce na PC

Nabízíme:
Práce v příjemném kolektivu
Odborné školení a vzdělávání
Možnost osobního a profesního růstu
Stravenkový paušál
Karta Multisport
Výuka anglického jazyka
Nástup možný ihned
Zaškolení odpovědnou osobou
Vhodné i pro OZP. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Eva Huňatová
Telefon: 778065363
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj