• P
  • P
  • Instalatér

Instalatér

Zaměstnavatel: KERNBACH s.r.o.
Ostrava
Ostrava

71264 Instalatéři ústředního topení
ZamK
Kontakt telefonicky , e-mailem, osobně na adrese Zimní 408, Ostrava 6.30 - 15.00 hod.

Požadavky:
Organizace práce na stavbě. Zodpovědnost, samostatnost, preciznost, umět si poradit, konstruktivní a pozitivní přístup. Nutná znalost: sváření plastového potrubí a pájení měděneho potrubí. Velkou výhodou svařovaní plamenem metora 311. ŘP sk. B aktivní řidič.
Vyuční list v oboru instalatér nebo 3 letá praxe.

Náplň práce:
Montáž topení, vody ve větší objektech školy, školky, kulturní domy, bytové domy. Rekonstrukce topení v rodiných domech, tepelná čerpadla, podlahové vytápění.

Nabízíme: motivační ohodnocení závislé na výkonu, příspěvek na stravenky.
Mzda se odvíjí od zkušeností, znalosti, dovedností a dohody.

Požadujeme
Zkoušky svařování - plastů

Instalatér
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj