• P
  • nákupčí

nákupčí

Zaměstnavatel: TRCZ s.r.o.
Průmyslová 1165

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) NÁPLŇ PRÁCE:
? jednání s dodavateli - jejich sledování, hodnocení, výběr a rozvoj
? objednávka zboží, materiálu a služeb
? evidence a distribuce řízené technické dokumentace pro dodavatele
? pravidelné reportování dosažených výsledků

POŽADUJEME:
? SŠ technického (strojní, elektro) nebo ekonomického směru / VŠ výhodou
? AJ na velmi dobré úrovni, denní písemná a ústní komunikace
? další jazyk výhodou
? dobré komunikační a organizační schopnosti
? flexibilita
? řidičský průkaz
? praxi v oblasti nákupu min. 2 roky ,zkušenosti s automotive výhodou
? znalost předpisů a norem - IATF 16949, 14001 výhodou
? pokročilou úrovně MS Office
NABÍZÍME:
o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o příležitost profesního a karierního růstu
o férová firemní kultura
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

Způsob prvního kontaktu e-mailem nebo telefonicky ve všední dny od 8.00 - 16.00 hod.

nákupčí
Kontaktní osoba: Jaroslava Matoušková
Telefon: 416 421 201
Pozice určená pro region: Ústecký kraj